Polaris M Holding face angajări în Costinești

Polaris M Holding angajează ȘOFERI AUTOGUNOIERE și ÎNCĂRCĂTORI (muncitori necalificați) în Costinești.

ȘOFERI AUTOGUNOIERE

Posturi vacante – 3

Descriere post:

Transportă cu autospeciala deșeuri menajere, stradale sau reciclabile.

Cerințe:

• Permis de conducere categoria C

• Atestat profesional de transport marfă.

ÎNCĂRCĂTORI

Posturi vacante – 4

Atribuții principale:

• Asigură descărcarea deșeurilor menajere din vasele colectoare (containere, europubele) din fața imobilelor, platformelor supraterane și alte locuri publice în autogunoiere;

• Salubrizează după descărcarea vaselor colectoare (containere, europubele) pe străzi și în platformele supraterane.

Beneficii:

• Tichete de masă

• Ore suplimentare plătite

• Contract pe perioadă nedeterminată.

Informații suplimentare la:

📞 0722 526 682, de luni-vineri, în intervalul orar 08:00 – 16:00.

Trimite CV-ul la: gabriel.peiciu@polaris.ro

Zen Residence